Zjarr në një magazinë me pajisje elektrike në Shijak. – Stop
Të Gjitha

Zjarr në një magazinë me pajisje elektrike në Shijak.

Një magazinë është përfshirë nga flakët në “4 rrugët e Shijakut. Nga të dhënat paraprake mësohet se në magazinën me pajisje elektrike janë shkaktuar dëme të mëdha materiale.

forcat e zjarrfikëses ndodhen në terren dhe aktualisht po punojnë për shuarjen e zjarrit. Fatmirësisht nga zjarri nuk raportohet për persona të lënduar.

Deri më tani nuk dihen shkaqet e zjarrit ndërsa policia po heton.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *