Zgjedhjet e pavlefshme në tri qendra votimi në Shkodër, nuk u votua për 5 orë – Stop
Lajme, Të Gjitha

Zgjedhjet e pavlefshme në tri qendra votimi në Shkodër, nuk u votua për 5 orë

Procesverbali i KZAZ shpall pavlefshmërinë në tri qendra votimi në Shkodër, për shkak se për mbi orë nuk ka pasur votim.

Kjo gjendje është shkaktuar për shkak të motit të keq, temperaturave të ulëta dhe borës, duke bërë të mundur që banorët të mos kenë mundësi të marrin pjesë votime..Kujtojmë se kreu i KQZ Ilirjan Celibashi, më herët deklaroi se nëse nuk do të ketë votime për 5 orë atëherë do të anulohen.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *