Yuri Kim takim në Kryeministri një ditë pas masave për koronavirusin. – Stop
Të Gjitha

Yuri Kim takim në Kryeministri një ditë pas masave për koronavirusin.

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim, ka shkuar këtë paradite në Kryeministri.

Mësohet se ambasadorja Kim po zhvillon një takim në Kryeministri, por nuk bëhen ende e ditur se më është takuar.

 Ky takim vjen vetëm një ditë pasi në Shqipëri u konfirmuan rastet e para me koronavirus dhe kryeministri Edi Rama urdhëroi mbylljen e të gjitha shkollave, aktiviteteve kulturore e sportive, dëgjesave publike, etj.
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *