Vuçiç dhe Orban, meme ‘e gjallë’/ Rama pritet me kenge e valle! – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Vuçiç dhe Orban, meme ‘e gjallë’/ Rama pritet me kenge e valle!

Presidenti serb Vucic dhe kryeministri hungarez Orban kanë përuruar një hekurudhë, që lidh dy vendet. Video, ndërsa të dy përshëndesin nga treni, por jashtë nuk ka njeri, është bërë virale. Në të kundërt të këtij episodi, takimet e kryeministrit shqiptar Edi Rama këto ditë në Manzë e Kavajë janë pritur me këngë, valle e brohorima.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *