Vritet 34-vjeçari në Athinë, e ëma në lot: Të hëngrën shqiptarët! – Stop
Lajme, Të Gjitha

Vritet 34-vjeçari në Athinë, e ëma në lot: Të hëngrën shqiptarët!

GREQI

Mediat greke zbulojnë se 34-vjeçari i vrarë ditën e sotme në një kafene të Athinës është Aristidh Papa.

Sipas informacioneve, shqiptari është nga zona e Shqipërisë që në Greqi e quajnë ‘’Epiri i Veriut’’.

Në video shfaqet dhe nëna e 34-vjeçarit shqiptar. Ajo në lot flet greqisht dhe duket se akuzon disa shqiptarë për vrasjen e të birit. ‘’Ari im, të hëngrën shqiptarët’’.

Aristidh Papa i kishte shpëtuar një atentati në shkurt të këtij viti teksa më parë ka qenë i përfshirë në grabitje, vjedhje e trafik droge.

Dyshohet se vrasje e tij ka ndodhur pikërisht për shkak të përplasjes së bandave të trafikut të drogës në qendër të Athinës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *