Vrau gruan në Durrës, Stop dhe Fundjava pranë 6 jetimëve 22 qershor 2018 – Stop
Të Gjitha

Vrau gruan në Durrës, Stop dhe Fundjava pranë 6 jetimëve 22 qershor 2018

Në datën 9 qershor, tre javë më parë, Clirim Shaholli vrau gruan e tij Adriana Shaholli, për motive të dobëta, duke lënë jetimë 6 fëmijë. “Stop” dhe “Fundjava ndryshe” kanë shkuar në Durrës, aty ku ka pllakosur zija dhe fatkeqësia. Fëmijët e viktimës tregojnë, se u duhet të luftojnë për mbijetesë dhe për të mbajtur dhe të vegjlit. “Stop” e “Fundjava” u bëjnë thirrje të gjithë shqiptarëve, për ndihmë dhe solidaritet për 6 jetimët fatkeqë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *