Vlore/ Nderhyrja e “Stop” cliron qytetarin nga detyrimi i padrejte bankar! – Stop – 21 Tetor 2020 – Stop
Të Gjitha

Vlore/ Nderhyrja e “Stop” cliron qytetarin nga detyrimi i padrejte bankar! – Stop – 21 Tetor 2020

Administratori Kreshnik Rama i le afat Antonios, për të mbyllur problemin e kredisë me bankën.Nga ana tjetër në degën e bankës, punonjësja i thotë, që rasti është referuar në polici.Pas disa takimeve dhe bisedave edhe me dy personazhe të tjerë, një ish-punonjës i servisit, i quajtur Bledi dhe një i ri i quajtur Ergys, Antonio arrin të shlyhet nga detyrimi bankar dhe për këtë falenderon emisionin “Stop”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *