Video/ Shembet ura në autostradë, tre viktima dhe të plagosur. – Stop
Të Gjitha

Video/ Shembet ura në autostradë, tre viktima dhe të plagosur.

Tre persona vdiqen ne vend dhe dy u plagosën kur një urë ne autostradë u shemb dhe perpiu poshte disa makina. Ngjarja ndodhi dje në provincën lindore të Kinës, tha agjensia shtetërore e lajmeve Xinhua.

Ura qe u shemb ishte në qytetin Wuxi dhe tre makina perfunduan poshte saj.  Zyrtarët e ministrisë së transportit po hetojnë shkakun e aksidentit, tha agjensia.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *