Video/ Rama: Pamjet e terminalit të ri në Korçë, standard i ri – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Video/ Rama: Pamjet e terminalit të ri në Korçë, standard i ri

Ditën e kësaj të shtune kryeministri Edi Rama e ka nisur duke postuar në “Facebook” një video të terminalit të autobusëve, mikrobusëve dhe taksive në Korçë.

Krahas videos, Rama shkruan se ky investim sjell një standard të ri për qytetarët shqiptarë , teska iu uron shqiptarëve një fundjave të bukur.

“Mirëmëngjes dhe me këtë pamje të terminalit të ri të autobusëve, mikrobusëve dhe taksive në Korçë, që sjell një standard të ri për qytetarët, ju uroj një fundjavë të bukur”,- shkruan Rama.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *