Vendoset tunel sanitar te Drejtoria e Policisë. Tre efektivë në Tiranë pozitivë me koronavirus – Stop
Të Gjitha

Vendoset tunel sanitar te Drejtoria e Policisë. Tre efektivë në Tiranë pozitivë me koronavirus

Tre punonjës policie në Tiranë kanë rezultuar pozitivë me koronavirus. Mësohet se gjendja e punonjësve të policisë është stabël dhe janë vetëizoluar.

Ndërkohë është vendosur tunel sanitar te Drejtoria e Policisë së Shtetit ku bëhet dezinfektim për punonjësit e Policisë. Efektivët kalojnë me maska përmes tunelit sanitar.

 Sot ka shkuar në 416 numri i personave të prekur nga COVID-19 në vendin tonë. Në përditësimin e Ministrisë së Shëndetësisë bëhet e ditur se në 24 orë kanë rezultuar 7 raste të reja me koronavirus.
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *