Vendimi i Monika Kryemadhit ne diten e muzikes dhe diten me te gjate te vitit-Stop-21 Qershor 2021 – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”, Të Gjitha

Vendimi i Monika Kryemadhit ne diten e muzikes dhe diten me te gjate te vitit-Stop-21 Qershor 2021

Sot është solstici i verës, apo dita më e gjatë e vitit. Sot është gjithashtu dita botërore e muzikës. Monika Kryemadhi vendosi sot të zgjedhë të jetë deputete e Fierit, duke i hapur rrugë kështu, që deputetë në Tiranë të dalin, Erisa Xhixho dhe Petrit Vasili.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *