Vendimi i “Kushtetueses” për Teatrin, Basha: Tani radhën e ka SPAK – Stop
Lajme, Të Gjitha

Vendimi i “Kushtetueses” për Teatrin, Basha: Tani radhën e ka SPAK

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese për ‘Çështjen e Teatrit Kombëtar’.

Në një postim në rrjetin social “Facebook”, Basha thotë se Gjykata Kushtetuese foli, ndërsa tanimë radhën e ka Prokuroria e Posaçme kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit.

“Gjykata Kushtetuese foli, radhën e ka SPAK!”, shkruan Basha.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *