UFO në Gramsh?! Banorët: U ulën dhe dogjën tokën, shenja që na lanë – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

UFO në Gramsh?! Banorët: U ulën dhe dogjën tokën, shenja që na lanë

Fenomenet mbinatyrore i kanë intriguar gjithnjë njerëzit. Gjithmonë e më shumë mediat e huaja diskutojnë mbi prezencën e jashtë tokësorëve.

Madje sëfundmi në Shqipëri kanë filluar të shfaqen edhe pretendime për vizita nga jashtëtokësore në qytete të ndryshme të vendit duke e bërë edhe me interesante raporton me imagjinatën dhe të panjohurën.

Një pretendim i ngjashëm vjen sëfundmi nga fshati Topojan i Gramshit ku banorët bëjnë be se janë vizituar nga UFO-t, të cilët më pas kanë lënë edhe shenjën e tyre nëpër toka. Shenjat, sipas banorëve, janë disa rrathë në arën aty pranë për t’u zhdukur më pas.

Nuk dihet ende nëse ky pretendim është i vërtetë, megjithatë deklaratat e banorëve kanë shkaktaur mjaft interes në zonë duke bërë që atje të shkojnë edhe grupe xhirimi nga media të ndryshme.

 

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *