Turma e protestuesëve shpërthen: O të…,Xhelal Mziu i përgjigjet: Ku ti keni – Stop
Lajme, Të Gjitha

Turma e protestuesëve shpërthen: O të…,Xhelal Mziu i përgjigjet: Ku ti keni

Teksa protestuesit kanë nisur të mblidhen para selisë së PD, është shënuar momenti i parë i tensionit.

Sharjet mes protetestuesëve dhe Deputetit të PD-së

Militantët: o Xhelal, t… ropt!

Xhelal Mziu: Ku ti keni…

Miliantët: O legen m…! O legen…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *