Tragjike në Tiranë/ I riu vret me thikë 31-vjeçaren dhe vetëvritet duke u hedhur nga lartësia – Stop
Lajme, Të Gjitha

Tragjike në Tiranë/ I riu vret me thikë 31-vjeçaren dhe vetëvritet duke u hedhur nga lartësia

Policia ka dhënë detaje lidhur me ngjarjen e rëndë të ndodhur pasditen e sotme në Tiranë, ku një burrë është hedhur nga lartësia e një pallati dhe ka humbur jetën, në bulevardin “Gjergj Fishta” në një banesë me qira ditore.

Sipas policisë, Klinton Pira 26 vjeç ka qëlluar me thikë një shtetase të huaj me iniciale J. J, 31 vjeçe para se të hidhej nga lartësia. 31-vjeçarja u dërgua menjëherë në spital, por si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital.

Njoftimi i Policisë

Rreth orës 18:00, në bulevardin “Gjergj Fishta” në një banesë me qira ditore, gjatë një konfliktit të çastit, shtetasi me iniciale K. P., 26 vjeç, dyshohet se ka goditur me thikë një shtetase të huaj me iniciale J. J, 31 vjeçe, dhe më pas është hedhur nga lartësia dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

31-vjeçarja u dërgua menjeherë në spital, por si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *