Tiranë/ Makina përmbyset në mes të rrugës. – Stop
Të Gjitha

Tiranë/ Makina përmbyset në mes të rrugës.

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Unazën e re, pranë Kopështit Botanik.

Sikurse shikohet nga fotot e mëposhtme, një makinë është përmbysur në mes të rrugës.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur ambulanca dhe forcat e policisë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *