Tërhiqet Ilir Alimehmeti, reagimi i Belind Këlliçit – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Tërhiqet Ilir Alimehmeti, reagimi i Belind Këlliçit

Pas primareve, që u mbajtën në PD të dielën, mjeku Ilir Alimehmeti u tërhoq nga gara, duke i hapur rrugën kandidimit të Belind Këllicit për bashkinë e Tiranës. Ky i fundit tha, se do ta ketë Alimehmetin krah të djathë në fushatë dhe në bashki.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *