“Të paduruar për suksese të reja”/ Meta merr dhuratën e veçantë nga ekipi i zemrës (FOTO) – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

“Të paduruar për suksese të reja”/ Meta merr dhuratën e veçantë nga ekipi i zemrës (FOTO)

Presidenti Ilir Meta ka marrë një dhuratë tepër të veçantë.

Atij i është dhuruar një bluzë me firmat e të gjithë lojtarëve të skuadrës së tij të zemrës, Celtic. Mbi foton e publikuar në rrjete sociale, ku shihet tepër i lumtur, Meta shkruan:

Fanella me djersën dhe firmat e lojtarëve të #CelticFC , është padyshim një dhuratë shumë e vyer që vjen nga Glasgoë.
Shumë trofe kemi arritur, por jemi të paduruar për suksese të reja! Hail Hail!

The worn and signed shirt by The Bhoys of #CelticFC , is definitely a very valuable gift coming from Glasgoë.
Ëe have achieved many trophies, but ëe can hardly ëait for neë successes! Hail Hail!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *