“Të mbajmë pastër qytetin”, Rama publikon mesazhet e aktorëve – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

“Të mbajmë pastër qytetin”, Rama publikon mesazhet e aktorëve

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e kësaj të shtune me një mesazh sensibilizues për qytetin e Durrësit. Në një video të publikuar nga Rama në rrjetet sociale, aktorë dhe aktivistë apelojnë për ta mbajtur pastër qytetin.

“MIRËMËNGJES 😊

dhe me urimin që kushdo që mendon si këta bashkëqytetar të famshëm e të dashur për shumëkënd, do të kujdeset më shumë për ta mbajtur pastër shtëpinë tonë, Shqipërinë, ju uroj një fundjavë të qetë🙏”, shkruan Rama krahas videos.

https://fb.watch/aQK62bh25L/

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *