Takimi Rama-Meta me brryla! – Stop
KLIPET

Takimi Rama-Meta me brryla!

Sot janë shënuar 36 raste të reja të infektuarish me koronavirus, që është dhe shifra më e lartë që nga fillimi i pandemisë.Presidenti Meta dhe kryeministri Rama janë takuar me brryla, ndërsa morën pjesë në Këshillin e Integrimit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *