Stop – Zgjidhja per spitalet/ Rama do t’u vare nga nje varg me hudhra…! (13 janar 2020) – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”

Stop – Zgjidhja per spitalet/ Rama do t’u vare nga nje varg me hudhra…! (13 janar 2020)

Kryeministri Rama ishte sot në përurimin e pavionit të kirurgjisë, në QSUT dhe tha, se nesër do të cojë atje një varg me hudhra, për ta mbrojtur atë dhe mjekët nga syri i keq.Gjatë fundjavës mori flakë spitali i Durrësit, ndaj “Stop” sjell në kujtesë emisionin e datës 12 prill 2017, për mungesën e fikëseve të zjarrit, problem, që u zgjidh me ndërhyrjen e gazetares së emisionit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *