Stop – Vore/ “Rama” inspekton demet e termetit, Stop ndihmon familjet! (17 janar 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – Vore/ “Rama” inspekton demet e termetit, Stop ndihmon familjet! (17 janar 2020)

Personazhi i kryeministrit Rama vjen sërish në “Stop”. Klintoni këtë herë, i veshur dhe i trukuar si kryeministri, ka shkuar në Vorë, për të inspektuar dëmet e tërmetit.Shprehjet, gjestet dhe gjithcka tjetër, që ofron Rama në daljet publike, e risjell edhe gazetari i “Stop”. Të nesërmen në të njejtën zonë shkon edhe gazetarja tjetër, që me mbështetjen e fondacionit “Firdeus” dhe kompanisë “Zepa natyral”,i vijnë në ndihmë dy familjeve: të Lirie Asllanajt dhe Shefki Hoxhës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *