Stop – Vendimi “drastik” i Rames: Nuk do flas me per te tjeret! (17 shtator 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Vendimi “drastik” i Rames: Nuk do flas me per te tjeret! (17 shtator 2019)

Kryeministri Rama ka deklaruar në një intervistë në TV Klan, se ka marrë vendimin e madh, që nga sot, gjithmonë e më pak do ta dëgjojmë të flasë për të tjerët dhe të komentojë thëniet apo veprimet e tyre.Rama tha, se kjo është energji e humbur, ndaj ai do të merret me punë. Në përgjigje të një komenti të qytetarëve,se në gjithë këto vite tranzicioni, asgjë nuk është bërë, Rama sugjeron një vizitë te okulisti, pasi është dhe falas.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *