Stop – “Tkurren” burrat, Flenkeshtain i zhgenjyer me Monika Kryemadhin! (28 shkurt 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – “Tkurren” burrat, Flenkeshtain i zhgenjyer me Monika Kryemadhin! (28 shkurt 2019)

Një studim i INSTAT bën me dije, se në vitin 2061 në Shqipëri do të ketë 78 burra për 100 gra. Shkak për këtë raport shihet të jetë emigrimi.Një video nga Kruja tregon, sesi një grua ushtron dhunë fizike ndaj burrit.Delegacioni i Komisionit Europian ishte sot në Shqipëri dhe eurodeputeti Knut Flenkeshtejn tha, se ndjehej i zhgënjyer nga kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, e cila kishte përsëritur vetëm një fjali: duhet të ndërrojë pushteti dhe kjo është vendosur.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *