Stop – Tirane/ Shkollat pa ngrohje, ose kaldajat ndizen vetem 3 ore! (16 janar 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – Tirane/ Shkollat pa ngrohje, ose kaldajat ndizen vetem 3 ore! (16 janar 2020)

“Stop” ka bërë një vëzhgim në shkollat e kryeqytetit, për të parë, sesi funksionon sistemi i ngrohjes në institucionet arsimore në këto ditë të ftohta dimri.Në shumë shkolla nuk ka fare ngrohje, ndërsa në disa të tjera kaldajat ndizen me urdhër vetëm tre orë e më pas fiken. Ne kemi qenë në shkollat “Lidhja e Prizrenit”, “Misto Mame”, “4 dëshmorët”, “Karl Gega” dhe “Asim Vokshi”.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *