Stop – Tirane/ Rama premtoi hudhra per kirurgjine e re. Stop çon “amanetin” ne vend! (14 janar 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – Tirane/ Rama premtoi hudhra per kirurgjine e re. Stop çon “amanetin” ne vend! (14 janar 2020)

Një ditë më parë kryeministri Rama përuroi spitalin e ri të kirurgjisë, për të cilin tha, se sot do t’i vinte një varg hudhrash për ta mbrojtjur nga syri.Por Rama nuk e ka mbajtur fjalën, ndaj emisioni “Stop” bleu një treg hudhra Surreli dhe i coi në derën e spitalit. Rojet nxituan t’i heqin hudhrat, edhe pse gazetarja këmbënguli, se janë porosi e kryeministrit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *