Stop-Thirrja e Bashës për protestën e 16 shukrtit: “Të rrethojmë hajdutërinë e pashpirtë”.(30.01.2019) – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Stop-Thirrja e Bashës për protestën e 16 shukrtit: “Të rrethojmë hajdutërinë e pashpirtë”.(30.01.2019)

Kreu demokrat Basha ka nisur turin e takimeve nëpër rrethe dhe ka kërkuar që në 16 shkurt, në protestën e thirrur nga opozita, populli të rrethojë tradhtinë, hajdutërinë e pashpirtësinë e të tregojë, se Edi Rama ka rënë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *