Stop – Termeti i Tepelenes tund serish vendin! (24 qershor 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Termeti i Tepelenes tund serish vendin! (24 qershor 2019)

Kolegji zgjedhor la sot në fuqi mbajtjen e zgjedhjeve lokale në 30 qershor.Pas presionit ndërkombëtar, opozita zhvilloi të premten një protestë mëse paqësore.Kryeministri Rama u prit me këngë në Tepelenë këtë fundjave dhe shpreh, se nuk mund të ikte nga jugu i vendit, pa u ndalur në Tepelenë.Tërmet Peci u filmua në fundjavë, duke bërë fushatë elektorale në ambientet e kishës. ‘Stop” bën paralelizëm me aktorin Albanese, që kërkon votën në kishë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *