Stop – “Stop” pas kuintave/C’ndodh ne prova dhe xhirime! (01 janar 2020) – Stop
“STOP” JASHTE KAMERAS

Stop – “Stop” pas kuintave/C’ndodh ne prova dhe xhirime! (01 janar 2020)

Pjesë nga momentet e provave në studio, transmetohen në ditën e parë të vitit. Momente humori, kur xhirohej videoja promocionale e nisjes së sezonit televiziv të shtatorit 2019 dhe pjesë nga xhirimet e klipeve të vajzave, vijnë me humor në këtë program.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *