Stop – Stop/ OFL dhe nje operacion me syze te erreta! (04 shkurt 2020) – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”, Të Gjitha

Stop – Stop/ OFL dhe nje operacion me syze te erreta! (04 shkurt 2020)

Sot nisi punën OFL, ose Operacioni “Forca e ligjit”. Një efektive policie doli në një komunikim për shtyp me uniformë e logo të kësaj strukture dhe me syze të errëta. Një iskenim të tillë dhe këndvështrim me humor të këtij momenti, sjell emisioni “Stop” në pjesën e parë të tij.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *