Stop-“Stop”, “Fundjava”dhe “Green School”, bejne me shtepi te re familjen Bajrami! (31.12.2018) – Stop
KLIPET

Stop-“Stop”, “Fundjava”dhe “Green School”, bejne me shtepi te re familjen Bajrami! (31.12.2018)

Belsh, “Stop”, “Fundjava” dhe shkolla jopublike “Green School” në Elbasan,kanë bërë me shtëpi të re familjen e Xhoana Bajramit, së cilës i ka vdekur edhe bashkëshorti.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *