Stop – Solidaritet per familjet ne nevoje permes emisionit “Stop”! (11 janar 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Solidaritet per familjet ne nevoje permes emisionit “Stop”! (11 janar 2019)


Për festat e fundvitit shumë kompani u ofruan të ndihmojnë familjet në nevojë përmes emisionit “Stop”. Edhe në këtë fillimviti kjo traditë vazhdon.Ndihma kanë ofruar restoranti Fishland si dhe kompania Biotrade Albania.Familjet përfituese kanë falenderuar redaksinë e emisionit dhe kompanitë, që shprehën solidaritetin me to.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *