Stop – Solidaritet/Ambasadoret e teknologjise e Albtelekom ndihmojne te pamundurit! (26 maj 2020) – Stop
HUMANIZEM, Të Gjitha

Stop – Solidaritet/Ambasadoret e teknologjise e Albtelekom ndihmojne te pamundurit! (26 maj 2020)

Në kuadër të festës së Fiter Bajramit “Stop” në bashkëpunim me Ambasadorët e Teknologjisë, kanë shpërndarë ndihma për familjet në nevojë në Tiranë dhe Gramsh.Vec pakove ushqimore, Rudina Kurti, përfaqësuese e Ambasadorëve të Teknologjisë,tregon, se në 3 dyqane u janë paguar borxhet, familjeve, që merrnin ushqime veresije.Po kështu familjes së Ndricim Hykës në Kashar Ambasadorët e Teknologjisë i kanë bërë dhomën e gjumit të fëmijëve.Nga ana tjetër, Albtelekom u ka ardhur në ndihmë 100 familjeve në Kamëz, për t’i siguruar ushqimet bazë në këtë kohë pandemie.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *