Stop – Skrapari në kolaps, kreu i këshillit bashkiak pa shkollë të mesme! (20 shkurt 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Skrapari në kolaps, kreu i këshillit bashkiak pa shkollë të mesme! (20 shkurt 2019)

Në 11 shkurt emisioni “Stop” transmetoi problemin e këshillit bashkiak të Skraparit, që për probleme të brendshme la qytetin pa kopshte e cerdhe dhe pa pastrim.Nga ana tjetër kreu i këshillit bashkiak, Partizan Gorce,rezulton me diplomë të falsifikuar të shkollës së mesme dhe pasi ka “korrektuar” dokumentat, ka përfunduar studimet e larta në moshën 61 vjecare.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *