Stop-Skandali/Personeli i QSUT-se pa maska mbrojtese, kthehet ne rrezik per covid! (23 Qershor 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop-Skandali/Personeli i QSUT-se pa maska mbrojtese, kthehet ne rrezik per covid! (23 Qershor 2020)

Sot përfundon gjendja e fatkeqësisë natyrore, por jo epidemia, sic u shpreh në një dalje publike ministrja e shëndetësisë Ogerta Manastirliu.Ajo bëri apel për masa mbrojtëse, respektimin e distancave dhe përdorimin e maskave. Emisioni “Stop” sjell një vëzhgim përmes kameras së fshehtë në QSUT, aty ku luftohet me coronavirusin dhe ku masat e sigurisë lënë për të dëshiruar.Policët pa maska e po kështu personeli shëndetsor që duhet të japë ndihmën e parë, kanë bërë që QSU të kthehet nga vendi i shërimit, në vatër të përhapjes së virusit covid-19.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *