Stop-Si e perkujtuan veteranet 5 majin, kenge per Enver Hoxhen ne dite me shi! (07.06.2019) – Stop
KLIPET

Stop-Si e perkujtuan veteranet 5 majin, kenge per Enver Hoxhen ne dite me shi! (07.06.2019)

Sot nisi shpallja e fituesve për qytetarët, që kanë aplikuar për lotarinë amerikane. Të dielën u përkujtua 5 maji, dita e dëshmorëve. Megjithë kushtet e papërshtatshme të motit, veteranët dhe nostalgjikët e komunizmit, si cdo vit vizituan Varrezat e dëshmorëve, ku bënë homazhe për të rënët në luftë. Shumë prej tyre ngritën lart figurën e Enver Hoxhës dhe kënduan këngë për diktatorin.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *