Stop – Shembet komisariati numer 6, ishte peruruar nga Lleshi në 11 janar! (23 maj 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Shembet komisariati numer 6, ishte peruruar nga Lleshi në 11 janar! (23 maj 2019)


Në parlament u betuan sot dy deputetë të tjerë nga rradhët e opozitës. KQZ-ja vendosi sot rrëzimin e kërkesës së PD-LSI-së për regjistrimin e anëtarëve në komisionet e administrimit zgjedhor. Komisariatit numër 6 në kryeqytet i ka rënë catia. Mësohet, se disa ambiente janë dëmtuar dhe po punohet për riparimin e tyre. Komisariati numër 6, u përurua nga ministri i brendshëm Sandër Lleshi në 11 janar të këtij viti.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *