Stop – Sarandë, fëmija me cigare dhe thirrja mos tymos, bëj sport! – Stop
“STOP”-I JUAJ

Stop – Sarandë, fëmija me cigare dhe thirrja mos tymos, bëj sport!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *