Stop – Rrofte 8 marsi! Grate vershojne neper rruge per feste! (08 mars 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Rrofte 8 marsi! Grate vershojne neper rruge per feste! (08 mars 2019)

Sot është 8 marsi dhe festën e gruas e urojnë në nisje të emisionit edhe Saimiri e Genti.Gazetarja e emisionit “Stop”, ka realizuar intervista me humor me gra, që festojnë në rrugë e restorante. Në ditën e 8 marsit, gratë kanë gjetur më shumë kohë për veten e kanë dalë të festojnë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *