Stop – Rrashbull-Durres/ Merr flake gabina elektrike, mungojne reagimet. – Stop
“STOP”-I JUAJ

Stop – Rrashbull-Durres/ Merr flake gabina elektrike, mungojne reagimet.

“Përshëndetje emisioni Stop!
Banoj ne Rrashbull-Durrës 10 meter larg shtepive ndodhet nje gabine elektrike me 36 mije volt , eshte shume e rrezikshme per te gjitha familjet pasi shtylla ka kaluar afatin e perdorimit prej 10 vitesh. Kemi lajmeruar perfaqesues te elektrikut ne Durres dhe nuk ka asnjë reagim.”

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *