Stop- Regjimi per te burgosurit e rrezikshem, mbikqyrje 24 ore. (30.01.2019) – Stop
KLIPET

Stop- Regjimi per te burgosurit e rrezikshem, mbikqyrje 24 ore. (30.01.2019)

Nga dita e sotme nis një regjim i ri për të burgosurit e rrezikshëm. Ata do të izolohen nga kontaktet me jashtë burgut dhe do të mbikqyren 24 orë, për të shmangur veprat kriminale të komanduara nga qelitë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *