Stop – Rama korr serish sukses virtual dhe “bema” te tjera te dites…?!! (05.12.2018) – Stop
KLIPET

Stop – Rama korr serish sukses virtual dhe “bema” te tjera te dites…?!! (05.12.2018)

Kryeministri Rama korri një tjetër sukses virtual. Në një renditje për përdorimin e tëiterit dhe instagramit nga liderë botërore, Ram u rendit në vendin e 184 nga 428 profile në klasifikim.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *