Stop – Rama-Dako dhe justifikimi “copy paste” per pergjimet e “Bild”! (07 qershor 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Rama-Dako dhe justifikimi “copy paste” per pergjimet e “Bild”! (07 qershor 2019)


Mediat gjermane kanë njoftuar sërish një lajm jo të mirë për Shqipërinë. Sipas DË, kancelarja Merkel i ka thënë “jo” hapjes së negociatave me Shqipërinë, të paktën deri në tetor.Mbrëmë kryeministri Rama dhe kreu i bashkisë së Durrësit Vangjush Dako, u përgjigjën njësoj, lidhur me përgjimet e publikuara, ku Dako kishte komunikuar me eksponentë të bandës së Avdylajve.Mbrëmë policia e Tiranës vuri në pranga 71 vjecarin me iniciale H.M i cili, pasi “Stop” trasmetoi një video, ku i moshuari kryente marrëdhënie seksuale me një të mitur pranë Lanës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *