Stop – Qytetari nga Durresi gjen nje “zebra” dhe i drejtohet emisionit “Stop” (7 janar 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – Qytetari nga Durresi gjen nje “zebra” dhe i drejtohet emisionit “Stop” (7 janar 2020)

Një qytetar nga Durrësi i është drejtuar emisionit “Stop”, pasi ka gjetur një telefon “zebra” dhe kërkon t’ia dorëzojë personit, që i ka humbur.Një qytetar tjetër ka sjellë në “Stop” një video, ku duket një punonjës i arkivës qendrore, duke luajtur lojra në kompjuter gjatë orarit të punës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *