Stop – Qeni i humbur i shpetimit ne studion e Stop! (3 dhjetor 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Qeni i humbur i shpetimit ne studion e Stop! (3 dhjetor 2019)

Qytetari Ilir Ibrahimi tregon, se në 29 nëntor, rreth orës 8 të mëngjezit ka gjetur një qen pastor gjerman 200 metra larg hotelit Miramare. Në qafën e qenit shkruhet “policia”.Iliri ia dorëzon gazetares së emisionit “Stop” qenin e humbur dhe ne e sjellim në studio, për ta vënë në dispozicion të institucioneve.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *