Stop – Puthja Thaci-Mogherini/ Rama me ne fund i jep makines..?! (30 tetor 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Puthja Thaci-Mogherini/ Rama me ne fund i jep makines..?! (30 tetor 2019)

Gjatë takimit të mbrëmshëm në Bruksel të Mogherinit me liderët e Ballkanit Perëndimor, presidenti serb Vucic tha, se Mogherini ka qejf të puthë Hashim Thacin. Ky i fundit nuk reagoi, derisa Vucic u shpreh, se Thaci e kupton mirë, se di serbisht.Kryeministri Rama i ka dhënë sot makinës pa përdorur durat dhe timonin. Ai përsëriti shprehjen e tij të njohur “nuk keni parë gjë akoma”, duke iu referuar këtë herë zhvillimit të teknologjisë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *