Stop – Prrenjas, policet dhunojne invalidin me zemer e fshehin autoret! (09 shtator 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Prrenjas, policet dhunojne invalidin me zemer e fshehin autoret! (09 shtator 2019)

Lulzim Hidri, një 36 vjecar nga Prrenjasi, i cili vuan nga problemet e zemrës, i është drejtuar emisionit “Stop” për një denoncim.Lulzimi tregon, se u dhunua nga një qytetar dhe pas kësaj iu drejtua komisariatit të policisë, ku ra sërish pre e dhunës nga dy punonjës policie të qytetit.E ëma tregon, se ishte prezent në ambientet e policisë, kur djali i saj u dhunua.Policia e Prenjasit nuk i tregon emrat e efektivëve, që ushtruan dhunë, por na drejton në Policinë e Librazhdit. Nga ana tjetër, në policinë e Librazhdit thonë në mënyrë konfidenciale, se nuk ka asnjë raportim për këtë incident nga dy punonjesit e policisë Prrenjas. Mjeku Sami Agolli, shpjegon kushtet në të cilat mbërriti në spital Lulzim Hidri, ditën e incidentit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *