Stop – Propozimi i Metes dhe krahasimi me heronjte tragjike! (02 korrik 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Propozimi i Metes dhe krahasimi me heronjte tragjike! (02 korrik 2019)

Presidenti Meta doli sot në një konferencë për shtyp, ngaku propozoi, që në emër të zgjidhjes së krizës, në 13 tetor të mbahen zgjedhjet e përgjithshme dhe ato presidenciale. Meta zbuloi edhe grupin e strukturuar, që punon për kapjen e shtetit dhe që ai e quajti PPPd (politika, policia, dhe diplomatët e huaj). Por nga ana tjetër kreu i shtetit i veshi vetes kostumin e një sërë figurash historike, për të treguar, se do të qëndrojë dhe do të luftojë si Avni Rustemi, Mic Sokoli,Vojo Kushi e Mujo Ulqinaku.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *