Stop- Petrit Vasili dhe Ulsi Manja kthejne parlamentin ne ring ofendimesh. (31.01.2019) – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Stop- Petrit Vasili dhe Ulsi Manja kthejne parlamentin ne ring ofendimesh. (31.01.2019)

Diten e sotme seanca e rradhes ne parlament ka ngjare me nje ring sharjesh dhe ofendimesh mes kryetareve te partive dhe politikaneve te thjeshte.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *