Stop – Paskuintat e “Kenga Magjike” (06 dhjetor 2019) – Stop
KLIPET

Stop – Paskuintat e “Kenga Magjike” (06 dhjetor 2019)

Kryeministri Rama në mbledhjen e qeverisë tha, se do të anullohen shpërblimet dhe festat e fundvitit, në kuadër të masave, pas tërmetit të 26 nëntorit.Vec kësaj Rama tha, se do të propozojë një klauzolë ligjore për shpifjen në media, në situatën e gjendjes së jashtëzakonshme. Prej dy netësh në Pallatin e Kongresve ka nisur ngjarja e përvitshme kulturore “Kënga Magjike”. Këtë vit ajo vjen nën moton “Këndo për të ndërtuar”.Gazetari i “Stop” ka qenë pas kuintave të festivalit dhe sjell intervista me humor me këngëtarët e protagonistët e këtij evenimenti.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *